Watch videos with subtitles in your language, upload your videos, create your own subtitles! Click here to learn more on "how to Dotsub"

Eliza Mada Dalian: Fear to be Visible, PART 1

0 (0 Likes / 0 Dislikes)
DALIAN METODU YEPYENİ BİR BAKIŞ AÇISI Bunu kavramak çok önemli çünkü o zaman içinizde daha derinlere gidebilir ve bakmaya başlarsınız Neyi bastırdığıma bakmaya. Bununla nasıl çalışabilirim? Tamam o zaman. Bir belirtiyi (semptomu) ele alalım şimdi daha önce söylediğim gibi. Bir belirti, ağrı gibi Şimdi sizden kronik hale geldiğini bildiğiniz bir ağrınıza bakmanızı istiyorum Gelip giden bir ağrı olsun böyle bir ağrısı olan var mı? Elleri görebilir miyiz? Neredeyse herkes! O zaman Colin ile başlayalım. Gel buraya. Tamam, nerede neyin var? Bize anlat Ağrın ne? Neyin farkındasın? Ne kadar sıklıkla? Ağrı, tam kürek kemiğimde ve çevresinde kalbin altında ve neredeyse 4 yıldır çekiyorum her gün yani Mada: her gün? Her gün. Sanırım gün içinde gidiyor geliyor farketsem de fark etmesem de. Tamam. Anladım. Peki ne denli şiddetli? Her gün aynı şekilde mi hissediyorsun? Bazen yayılıyor olsa da, evet oldukça fazla. Peki, neler yaptın bunun için? Neredeyse her şeyi. Akupunktur, masaj, evet… Her gün yoga yapıyorum Tamam, bu iyi bir örnek olacak sanırım. Bana daha yaklaşmanı istiyorum. Tamam. Şu bölgeye bir bakalım. Buralarda bir yer de mi? hı, hı. Tamam, o zaman göbeğinden nefesi al ve elimin olduğu yerden de bırak tamam. Demek bunu 4 senedir çekiyorsun Şu anda oradaki düşünce formu (kalıbı) şöyle: Düşünce kalıbı şunu söylüyor Görünür olma korkum var. Bunun farkında mısın? Bu, senin bilincinde dört yıl önce mi daha bariz hale geldi? Yani, görünür olma korkusu? Evet, böyle olması muhtemel. Ne olduğunu pek anladığımı söyleyemem Evet. Bu doğru Hı, hı.. Evet Bu oldukça önemli bir husus. Bunun neden orada olduğunun farkında değil. Ve bu düşünce kalıbını onaylayıp ifade edene kadar farkına varamayacak. Bunu anlayabiliyor musunuz? Düşünce altında düşünce altında düşünce altında düşünce Bu sizin bilinçaltınız oluyor. Köküne inmek için… bu tıpkı tabakaları tek tek kaldırmak gibi bir şey, değil mi? Birşeyin altındakini göremezsin üstündeki kağıttan, değil mi? Çok fazla ambalaj kağıdıyla kaplı hediyede olduğu gibi O yüzlerce kağıt tabakasını açmadan olmaz Hediyeye ulaşamazsın Düşünce kalıpları için de aynı şey geçerli: Bir düşünce kafamızdan geçerken normalde ne yaparız? Bastırırız. Üstüne daha fazla ambalaj kağıdı koyarız. O zaman şimdi bunu ifade etmek zorundayız. “Görünür olma korkum var.” Önce bu düşüncenin kabuklarını soyalım Yüksek sesle söyle

Video Details

Duration: 4 minutes and 24 seconds
Country: Canada
Language: English
License: All rights reserved
Views: 64
Posted by: jessa on Dec 9, 2011

http://www.madadalian.com Eliza MADA Dalian demonstrates how our suppressed thoughts and emotions create physical and emotional pain and keeps us in unconsciousness. She explains how we can heal our pain and transform it into consciousness. She also stresses the importance of breath and courage for healing.

Caption and Translate

    Sign In/Register for Dotsub to translate this video.