Watch videos with subtitles in your language, upload your videos, create your own subtitles! Click here to learn more on "how to Dotsub"

Beylikdüzü Teka Servis 0212 202 62 34 / 202 62 35 TEKA SERVİSİ

0 (0 Likes / 0 Dislikes)

Video Details

Duration: 36 seconds
Country:
Language: Turkish
License: Dotsub - Standard License
Genre: None
Views: 0
Posted by: zaytenr on Nov 28, 2017

Beylikdüzü Teka Servis, 0212 202 62 34 / 35 Teka Servisi, Beylikdüzü Teka Yetkili Servisi Aramadan Sizde Kontroller Sağlayabilirsiniz. Servis Verilen Bölgeler Beylikdüzü Teka Servis, Bizimkent Teka Servis, Beykent Teka Servis, Megakent Teka Servis, Marmara Teka Servis, Adnankahveci Teka Servis, Barış Teka Servis, Büyükşehir Teka Servis, Cumhuriyet Teka Servis, Dereağzı Teka Servis, Gürpınar Teka Servis, Kavaklı Teka Servis, Pınartepe Teka Servis, Sahil Teka Servis, Yakuplu Teka Servis, Teka marka cihazınızda arıza çıkması durumunda veya bakım ya da onarım isteğiniz olduğunda Teka Teknik Servisi Çağrı Merkezi numarasından bizleri arayarak aynı gün servis isteğinde bulunabilirsiniz Teka Servisi 'ni arayarak acil servis isteğinde de bulunduğunuzda, hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir. Beylikdüzü ve yakın semtlere Teka servis hizmeti veren firmamız 20 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır. İstanbul Beylikdüzü Teka servis için firmamızı Beylikdüzü tüm Bölgelerinden güven ile arayabilirsiniz. Tüm beyaz eşya arızaları, montaj ve bakım onarım işleri uzman personel tarafından özel olarak gerçekleştirilecektir. İstanbul Beylikdüzü merkezli olan beyaz eşya teknik servisi firmamızın tüm bölgelere hizmet götürecek şubeleri mevcuttur.
20 seneyi aşın bir süredir kesintisiz olarak faaliyetlerini sürdüren bizler, yüksek deneyim sahibi eğitimli teknisyenleri bünyemize katarak daha da büyümekteyiz. Gelişen teknolojiye paralel olarak Teka servis için de tüm diğer beyaz eşyalar için de personel eğitimini de aksatmadan sürdürmekteyiz.
Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ve diğer tüm beyaz eşyalar için hem bakım hem de tamir hizmeti almak için bizi güvenle arayabilirsiniz. Çünkü, bizler memnuniyetinizi sunacağımız kalıcı çözümlerle garanti altına almayı ana hedef olarak belirledik. Eğitimli teknisyenlerimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla İstanbul'un Beylikdüzü tüm bölgelerine servis hizmetimiz vardır. Memnuniyetinizin sağlamak için her geçen sene kendimizi daha da geliştirmek suretiyle çalışmalarımızı 20 yılı geçen uzun bir periyotta sürdürmekteyiz. Yıllarca kullanmak için satın almış olduğunuz ürün ve ürün grupları, sizler için olduğu kadar bizler için de değerlidir. Bu ürünlerin sağlıklı şekilde işlevlerini yerine getirebilmeleri için tüm gücümüzle çaba sarf etmekteyiz. Çünkü, özensiz gerçekleştirilecek çalışmalar faydadan çok zarar getirir ve bizler bunun bilincindeyiz.

Caption and Translate

    Sign In/Register for Dotsub above to caption this video.