Watch videos with subtitles in your language, upload your videos, create your own subtitles! Click here to learn more on "how to Dotsub"

Pilsudski poparl Petlure w Kijowie FO272 (made with Spreaker)

0 (0 Likes / 0 Dislikes)

Video Details

Duration: 8 minutes and 40 seconds
Country:
Language: German
License: Dotsub - Standard License
Genre: None
Views: 1
Posted by: sowa on Mar 20, 2015

Source:
http://www.spreaker.com/user/sowa2/pilsudski-poparl-petlure-w-kijowie-fo272

Pilsudski poparl Petlure na Majdanie, żydowska ruchawka w Kijowie. FO272
Rabin Charkowa Pinchas Vishedski obawia się, że sytuacja na majdanie w Kijowie wyjdzie spod kontroli żydowskiej koalicji "Ruch EuroMaidan", która organizuje antyrządowy przewrót: "Kiedy jest chaos, to cierpią mniejszości, jak mówi nam nasza historia".

Do chaosu na Ukrainie i do zamieszania w głowach nad Wisłą przyczyniło się wielu ukrytych żydów z Polski (kryptosyjonistów) którzy skorzystali ze służbowych delegacji, m.in.: pochodzący z ukraińskich żydów Jarosław Kaczyński, który w odruchu fałszywej solidarności plemiennej pojechał do Kijowa, żeby podjudzać prostacko nie rozumiejących istoty .: Sprawy ludzi po skumaniu się ze żydem robiącym za fałszywego narodowca ukraińskiego, szefa partii Svoboda odwołującej się z dumą pod czerwono-czarnymi flagami do tradycji ludobójstwa dokonanego na Polakach na Wołyniu.

Kaczyński pokazał, że nadal jest nieobliczalny i może chwycić się jeszcze brzytwy, żeby uratować własną głowę. Jarosław Kaczyński chce być uznany oficjalnie za wariata, gdyż ma nadzieję, że uznanie go przez lekarza za chorego psychicznie, przyniesie mu uwolnienie od odpowiedzialności karnej za zamordowanie brata i 95 innych osób w katastrofie, którą sam przygotował i sam poprowadził osobiście oraz własnoręcznie od początku do tragicznego, strasznego końca.

Straszne jest nie to, że oligarcha, który ma na rękach krew 96 ludzi, miesiącami unikał osobistego zgłoszenia się do Prokuratora, chociaż każdy inny brat zabitego człowieka na jego miejscu (idzie o śmierć brata!) jeszcze w dniu katastrofy chciałby rozmawiać z Policją, Prokuraturą, Mediami, ba - ze samym Panem Bogiem! Każdy sprawiedliwy człowiek chciałby mieć niezwłocznie odpowiedź na pytanie: kto zabił mi brata? Jarosław Kaczyński brał prochy, żeby zabić w sobie świadomość prawdy.

Jarosław Kaczyński nie szukał i nie szuka osoby, która spowodowała katastrofę. Nie nalega na Warszawską Prokuraturę Wojskową, aby ta prawidłowo ukierunkowała niewłaściwie prowadzone dochodzenie.

Rewoltę w Kijowie wywołała i kieruje nią żydowska koalicja "Ruch EuroMaidan", który jest identyfikowany głównie z wykształconą młodzieżą. "A to jest na Ukrainie przede wszystkim żydowska młodzież" - powiedziała Evgenia Talinovskaya agencji żydowskiej JTA nie podając liczby młodych żydów spychających Ukrainę w chaos.

To było " jak karnawał ", wspomina swój udział w zamieszkach Dmitrij Gerasimov, 32-letni żydowski grajek-samouk. " Nie czułem żadnej agresji w tłumie . To było jak święto" - beztrosko klepał klecmer dla JTA.

Naczelny rabin Ukrainy Moshe Ažman potępił natomiast żydowską rewoltę Kliczki & Co- na Majdanie w Kijowie jako niebezpieczną dla społeczności żydowskiej.

Czy w Polsce nie ma uczonego i mądrego rabina, który mógłby potępić Kaczyńskiego jako niebezpiecznego dla otoczenia w Polsce?

Społeczność żydowska " jest bardzo podzielona w sprawie tych protestów ", powiedział Meylakh Sheykhet, dyrektor na Ukrainę Unii Rad Żydów w krajach byłego Związku Radzieckiego . " Ogólnie rzecz biorąc młode pokolenie Żydów , podobnie jak innych młodych Ukraińców , zdaje się wspierać tę rewoltę, ale starsze pokolenie ukraińskich Żydów: ci, którzy dorastali i zostali wykształceni w systemie sowieckim nie popierają protestów. Są bardzo prorosyjscy . "

Po masowych emigracjach w latach 1970 i 1990 społeczność żydowska na Ukrainie nie wykazuje ochoty do wyjazdu na Zachód Europy, jak zrobili to bracia Kliczko.

Z Panem Bogiem
Z Frankfurtu nad Menem mówił Stan David Ligoń

czytał:
Stefan Kosiewski

Tezy na Kongres Narodowców
(dystych)

ura, urke, uryna w eu
szczanie na majdanie

http://sowa.quicksnake.at/Protestbewegung/Pilsudski-poparl-Petlure-na-Majdanie-ydowska-ruchawka-w-Kijowie-FO272

Caption and Translate

    Sign In/Register for Dotsub above to caption this video.