Watch videos with subtitles in your language, upload your videos, create your own subtitles! Click here to learn more on "how to Dotsub"

Caritas Franciszka niepodzielna FO290 (made with Spreaker)

0 (0 Likes / 0 Dislikes)

Video Details

Duration: 10 minutes and 28 seconds
Country:
Language: German
License: Dotsub - Standard License
Genre: None
Views: 1
Posted by: sowa on Mar 19, 2015

Source:
http://www.spreaker.com/user/sowa2/caritas-franciszka-niepodzielna-fo290

(...) Nie wiadomo, komu poza wspomnianymi dwoma, tak oto wzbogaconymi biskupami, przysłużył się oczernianiem i kalumniami antykościelnymi jeden słaby kozioł ofiarny w sutannie i baron, bo przecież nie wielkie, tajnie zorganizowane ogniwo róży i krzyża (ze siedzibą w mojej dzielnicy przy tej samej ulicy Königsteiner Straße co i piękny budynek kościoła parafialnego z dzwonnicą), który już posoborowa Rada Parafialna chce przekształcić nowinkarsko w tzw. parafię nowego typu, żeby móc przejmować to i owo, skończmy już.

Dlatego mówi się tylko jasno i prosto z mostu, na którym tradycyjnie stał przed nastaniem komuny św. Nepomuk: Franciszek nie może dzielić Biskupstwa Limburg i Kościoła Katolickiego rozdzierać tragicznymi, zgubnymi, nowymi podziałami. Chociażby dlatego, że na zakończenie tygodnia modlitw o jedność chrześcijan sam potępił publicznie w kazaniu dzielenie Kościoła, jako nienaturalne.

Niewinny Biskup Limburga musi wrócić jak najszybciej do przykładowej Pracy Apostolskiej także i po to, żeby mógł sprawiedliwie zakończyć konflikt gorszący maluczkich. By mógł zapłacić za całe Zło i Dobro wyrządzone ludziom i Kościołowi.

Z Panem Bogiem
Z peryferii nie podzielonych jeszcze permanentną Caritas Frankfurt mówił Stefan Kosiewski
http://sowa.quicksnake.at/Kirche/Caritas-Franciszka-niepodzielna-jest-FO290-Stefan-Kosiewski-o-spisku-i-diabelskim-planie-podzialu-Diecezji-Limburg

Caption and Translate

    Sign In/Register for Dotsub above to caption this video.