Watch videos with subtitles in your language, upload your videos, create your own subtitles! Click here to learn more on "how to Dotsub"

Gatvės interviu apie etiką

0 (0 Likes / 0 Dislikes)
Etikos kvestionavimas. Jūs esate mėsėdis(ė) ar žolėdis(ė) ? Tikrai mėsėdis. - Ar galiu pasirinkti abu atsakymus? - Taip. Jūs galite rinktis - visavalgė. Mėsėdis. Kaip jums priimtiniau, kad būtų nužudytas gyvūnas , išsigandęs ar tiesiog liūdnas? Oi! Geriau jis būtų liūdnas, nei išsigandęs. Ką? Liūdnas ar..? Išsigandęs ar tiesiog liūdnas? Liūdnas. Taip, liūdnas. Aš to nelinkiu jokiam gyvūnui. Kuri negyvo gyvūno kūno dalis jums pati skaniausia? Nežinau. Kai valgai mėsą, negalvoji apie tai. Todėl sunku atsakyti... Turiu omeny, kai žiūri į negyvą kūną. - Taip. - Sunku galvoti apie tai iš tos pusės. Kiek vaikų esate suvalgę? Aš nevalgau vaikų. Vaikų? Vaikų? Gyvūnų vaikų. Oi... Ne. - Kai būnu Paryžiuj kartais. - Kai būnate Paryžiuje? Aš nevalgau jautukų. Paprastai tai būna buivalas ir višta. Ar įmanoma būti sveikam nevalgant gyvulinių produktų? Taip. Taip. Žinoma taip. Manau, kad taip. Jei visi gyvūnai fermose išnyktų, ar valgytumėte kitus gyvūnus? Žinoma. Tai išlikimas. Ką? Taigi nevalgydami gyvūnų mes GALIME būti sveiki, BET negalime išlikti? Nevalgytum šuniuko? Tai žiauru! Kodėl žiauru valgyti šunį, bet ne kitus gyvūnus? Ar valgytumėte mėsą, kuri būtų iš simpatiško gyvūno? Ne, nemanau. Taip. Taip. Valgyčiau. Mieliau nevalgyčiau, bet pasaulis nėra tobulas. Ar valgote kiaulieną? - Ar valgytumėte tai? - Žinoma. Taip. Aišku. - Ar valgytumėte šios kiaulės mėsą? - Žinoma. Nežinau, bet... Gal. Taip, tikriausiai. Net nežinočiau. Ar valgytumėte mėsą iš kiaulės, kuri jums patinka? Jeigu nuoširdžiai, tai taip. Turiu omeny, vėlgi, jeigu nežinočiau. Bet jei žinočiau, nevalgyčiau. Ir šią mažylę? Tas pats, kaip ir su ana. Ilgainiui. Jie nužudomi, labai ankstyvame amžiuje, 3-12 mėnesių. Nežinojau to... Tai kūdikis. Mes neturėtume žudyti kūdikių. Ar žinojote, kad dauguma kiaulių yra nužudomos 3-12 mėnesių amžiaus? Įprastoje industrijoje. - Amerikoje? - Taip.

Jis toks mažytis, smulkus... Net nežinau.

Bet nors prieš tai ir sakiau aha.. čia tas simpatiškas, taip? - Taip. Keičiate nuomonę. - Žinau, keista. - Tai ne? - Manau, kad ne. Išvada: kuo labiau mums patinka gyvūnas, tuo mažiau norime jį nužudyti. Ar suteiksim paršiukui tokias pat teises kaip šuniukui? Ar gertumėte šios karvės pieną? Taip. Taip. - O šios karvės? - Taip. - O šios? - Taip. - Jūs manote, kad tai normalu? - Taip. Taip. Taip. Tikriausiai nenoriu pamatyti likusios nuotraukos dalies, taip? Taip, norite. Na ir ar tai normalu? Ne. - Atrodo absurdiškai. - Iš tikrųjų. Ne. Kas čia nėra normalu? Na, aš tikriausiai to taip nedaryčiau, tikriausiai pirmiau įsipilčiau į puoduką. Pieno ir mėsos pramonė išleidžia milijonus mėgindami jus įtikinti ignoruoti tai kas akivaizdu. Ar puodukas tai padaro etišku dalyku?

Video Details

Duration: 5 minutes and 19 seconds
Year: 2014
Country: United States
Language: English
Genre: None
Views: 35
Posted by: klevusirupas on Jan 28, 2014

-

Caption and Translate

    Sign In/Register for Dotsub to translate this video.