Watch videos with subtitles in your language, upload your videos, create your own subtitles! Click here to learn more on "how to Dotsub"

Przemowienie Noworoczne FO 278 (made with Spreaker)

0 (0 Likes / 0 Dislikes)

Video Details

Duration: 17 minutes and 22 seconds
Country:
Language: German
License: Dotsub - Standard License
Genre: None
Views: 1
Posted by: sowa on Mar 20, 2015

Source:
http://www.spreaker.com/user/sowa2/przemowienie-noworoczne-fo-278

(...)antykatolicki antychryst przemawiającego przez Bergoglio fałszywą nauką o tym, że istnieje zbawienie poza Kościołem świętym, albo że nie ma grzechu, bo on go zniósł w samolocie pytając wszak dziennikarzy podczas zaimprowizowanej na stojaka konferencji prasowej: czy ja jestem księdzem rzymskokatolickim, żebym miał osądzać pedałów, czy biorąc sobie nawzajem w zakonach i na plebaniach do buzi członka popełniają grzech?

Bhagawadgita spisana dwieście do 300 lat przed Narodzeniem Chrystusa wypełniona jest wątpliwościami księcia Ardżuny rozmawiającego z Kryszną, a sądzącego, że grzechem i szaleństwem jest walka z najbliższymi członkami rodziny, nawet jeżeli postępują niegodnie. Kryszna rozwiewa wątpliwości Ardżuny, Bergoglio i rzecznika Lombardiego. Nakazuje zagubionemu człowiekowi wypełnienie obowiązku przeciwstawienia się złu. Takiego doradcyjak Kryszna i Pan Jezus Chrystus życzymy w ostanim dniu starego roku 2013 wszystkim dostojnikom Kościoła świętego, aby nie pogrążali się bez potrzeby, nie tylko we wątpliwościach ale i w grzechu obżydliwym odchodzenia od wiary rzymskokatolickiej pod płaszczykiem reformowania Kościoła świętego, gdyż Kościół to my, Katolicy i Polacy, których nie przerobił Mazowiecki od Mazowsza i nie przerobi Lombardi od Lombardii, ani Czarnobóg słowiański, Boruta na swoje kopyto.

W Nowym roku zaleca się czytanie Ewangelii wg. św. Marka, Mateusza, Łukasza i Jana, a nie poleca Watykan dokonywania eksplikacji adhortacji apostolskiej Evangelii Gaudium, albowiem lepiej dla wszystkich będzie chyba przemilczeć ten nieudany ze wszechmiar debiut literacki papieża Franciszka.

Z Panem Bogiem
z Frankfurtu nad Menem nagrywał na magnetofon w komputerze Stefan Kosiewski

Przypisy:

Kryszna wyjaśnia człowiekowi, że na tym świecie mamy do czynienia z dwoma rodzajami istot. Jedne z nich nazywane są boskimi, inne demonicznymi. Demony nigdy nie wiedzą, co należy czynić, a czego nie należy. Nie cechuje ich ani czystość, ani właściwe zachowanie, ani prawdomówność. Twierdzą, że nie ma grzechu i nie ma Boga, że świat zrodził się z pożądania seksualnego i jedyną przyczyną wszystkiego jest chuć. Będąc zwolennikami takich poglądów, osoby demoniczne, zgubione dla siebie samych i wyzbyte wszelkiej inteligencji, jak oznajmia księga "Bhagavad-gita Taka Jaką Jest", wydana w Polsce 1986 r. ISBN 91-7149-176-7; "jest jaka jest" to jedno z imion Śakti, Bogarodzicy Matki, małżonki Śiwy, Jorgusia Halnego-Rudry, patrz: Herody Herodenspiel von Stefan Kosiewski, Akt I, scena 4. angażują się w straszliwe, szkodliwe prace mające na celu zniszczenie świata (s. 641). Przyjąwszy schronienie nienasyconej żądzy, powodowane dumą i fałszywym prestiżem, a tym samym pełne ułudy, takie demoniczne osoby na zawsze przypisane są nieczystym pracom i przyciągane są przez to, co nietrwałe. Ibid.
http://sowa.quicksnake.net/Fascynacja-obdem/Przemowienie-Noworoczne-20131231-FO-278-Stefan-Kosiewski-o-gnojeniu-dziennikarza-Scalfari-przez-Watykan-i-inne-ZECh

Caption and Translate

    Sign In/Register for Dotsub above to caption this video.