Watch videos with subtitles in your language, upload your videos, create your own subtitles! Click here to learn more on "how to Dotsub"

S otevřenými branami

0 (0 Likes / 0 Dislikes)
Německo do konce roku 2015 přijme obří množství uprchlíků. Odhady se pohybují až kolem 1,5 milionu. Nedosahuje sice biblických rozměrů, ale zcela jistě jde o exodus. Uprchlíci uvázlí na budapešťském nádraží, se rozhodli jít stovky mil do Německa, které vnímají jako zemi zaslíbenou, pěšky. Druhou stranou této tragédie je, jak změní Evropu. Neevropští přistěhovalci proudí do Evropy už po desetiletí. Politické elity tomu odmítají učinit přítrž.

Bojíme se. Každý den, každou minutu jsme v nebezpečí. Jezdí sem… policie. Chtějí se navzájem pozabíjet. Musíte něco udělat! Někdo nás musí chránit! Jsou v našich domech! My jsme tady oběti – ne oni. Chceme žít, tak jako jsme žili dřív. Chceme žít naše životy, které nám vzali! Oni vedou válku, ne my! Musejí je odsud dostat - tohle je město. Není to místo k životu pro lidi…jako oni!

Ztratili vůli k životu! Ztratili svou plodnost! A tak ji hledají u nás! Dáme jim plodnost! Zplodíme s nimi děti! Ano, přijměte „uprchlíky“! My je pak brzy přijmeme jménem nastávajícího chalífátu!

CO JÉÉ! PRACHY! PRACHY! PRACHY!

Kam jdeme? Německo! Německo! Německo!

Stále více lidí si pokládá jednoduchou otázku: Pokud budou politici prosazovat i nadále svou vůli během 5, 10 či 20 let, kolik Němců zbude v Německu? Kolik Francouzů ve Francii? Kolik Angličanů v Anglii? Francouzský spisovatel Renaud Camus nazývá tuto záplavu „velkou výměnou“ a jde podle něj o nejzásadnější vývoj, který se ve Francii udál od 15. století.

Jaký je cíl? Cílem je překonat výzvu, stojící před Evropskou unií – mezirasové sňatky. Není to volba. Je to povinnost. Pokud nebude fungovat dobrovolný princip, pak musí stát uplatnit pádnější donucovací prostředky. Musíme se změnit, a proto se změníme!

Ještě před 20 lety si asi málokdo dokázal představit, že se zde původní francouzské obyvatelstvo stane tak rychle národnostní menšinou ve vlastní zemi. Londýn se stal natolik etnicky rozmanitým, že bílí Britové jsou v něm dnes menšinou. Bílé rodiny v Birminghamu se poprvé v historii stanou etnickou menšinou ve vlastním městě. Nejrychleji rostoucí skupinou obyvatel v zemi jsou muslimové, Mohamed je v současnosti nejčastější jméno pro chlapce narozené v Londýně.

Vysoká muslimská porodnost mění i politické prostředí (Saláfista Abú) Imran nadšeně vyhlíží nahrazení belgického práva islámským právem šaría. Což zahrnuje useknutí ruky jako trest za krádež, trest smrti ukamenováním za nevěru a trest smrti pro homosexuály.

Pokud to chtějí zastavit nebo něco podobného, nevím, možná můžou začít tím, že budou mít 4 manželky a spoustu dětí. Začít tímhle. Pak by možná mohli mít šanci, i když tomu nevěřím.

Další novinkou, kterou s sebou muslimská imigrace do Norska přinesla, je tzv. epidemie znásilnění. Podle nových policejních statistik pro hlavní město Oslo byli u všech znásilnění spáchaných mezi navzájem cizími lidmi pachateli přistěhovalci, neevropští muži, a devět z deseti jejich obětí byly norské ženy.

Tento pochod „gay pride“ je pořádán zde, v převážně muslimské části Stockholmu, a panují obavy, že by mohlo dojít k potyčkám mezi místními obyvateli a lidmi demonstrujícími v průvodu. Jaká je to provokace? Je to provokace zdejších muslimů. Táhněte do prdele, vy zkurvení buzeranti! Buzeranti! Táhněte! Táhněte! Táhněte!

Amerika to v podstatě dělá takhle: my vedeme válku a vy dostanete uprchlíky.

Podle zprávy OSN bude Švédsko na úrovni země Třetího světa asi za 15 let, níže než Libye nebo Bulharsko.

Tohle je moje země, tohle je tvoje země, Tak rád s o ni s tebou podělím! Moje země je tvoje! Moje země patří tobě! Není totiž jiné cesty k vítězství než skrz oběť a džihád ve jménu Boha!

Švédové, kteří s tímto plánem nesouhlasí, riskují označení za rasistu, fašistu a dokonce nacistu. Vidíme nahrávku (krajně levicové) Revoluční fronty, jak demoluje dům údajného fašisty. Jde o jeden z mnoha útoků, které natáčí a umisťují na internet.

V reakci na kritika azylové politiky: „Pryč s nácky! Pryč s nácky!“ Pokud nezastáváte hodnoty (multikulturalismu) a nesouhlasíte s nimi, můžete z Německa kdykoliv odejít!

Musíme se náckům postavit. Kvůli naší historii mezi lety 1933-1945 se musíme k uprchlíkům chovat s úctou. A jen tak na okraj: Každý rok víc původních Němců umírá, než se jich narodí. To je velice vítané; je to kvůli tomu, že tihle náckové nejsou moc zdatní v plození dětí. Proto jsme tak závislí na imigrantech z ciziny.

Nic na tom, že švédský imigrační model bolestně selhává. Když přijde někdo z venku (Švéd) do Rosengardu, netroufne si nikomu podívat do očí. Řeknou mu „na co čumíš?!“ zmlátí ho a utečou. Jednoho (Švéda) chytili, uřízli mu ucho, rozmlátili mu auto a řekli mu „A teď odsud vypadni! “ Nezáleží na tom, že výsledky testů ve švédských školách se rapidně zhoršují nebo že zločinnost v některých oblastech raketově vzrostla.

Doufám, že všichni z nich i všichni ostatní napříč Británií ocení univerzální hodnoty, které ramadán symbolizuje, a přínos britských muslimů naší zemi. Ať táhne Spojené království k čertu! Ať táhne britská policie k čertu! Takbir (=Alláhu akbar)! Nemůžu tomu uvěřit. Nikdy předtím jsem to neviděla v tomhle měřítku.

Merkelová říká, že to zvládneme. Ano, zvládneme – naši společnou zkázu!

Pokládám za nanejvýš důležité, abyste dali všichni najevo, že – jak už řekl prezident Wulff - islám k Německu patří.

Budete muslimové! Vaše děti budou muslimové! Tvůj syn bude muslim!

Otřesné zneužívání nejméně 1400 dětí k němuž docházelo v rozmezí 16 let. Děti byly znásilňovány, prodávány, bity. a někdy polévány benzínem. Všichni pachatelé jsou pakistánského původu.

Ramadán Mubarak vám všem.

Když vezmeme v potaz imigraci muslimů do Evropy a neochotu Evropanů uzavírat sňatky a mít děti 100 lidí nahradí o 10 let později 80, těch 80 nahradí 60, těch 60 později nahradí 40, z těch 40 bude za deset let později pouhých 10 a za dalších dvacet let z nich nezůstane ani jediný!

Od té doby zvrácené spojenectví levice, kapitalistů a židovských rasistů spolupracuje na podpoře imigrace a rasového míšení s úmyslným cílem postupně nás zlikvidovat v našich vlastních zemích Napřed své imigrační pěšáky nazývali „dočasně v zemi pobývajícími dělníky.“ Poté šlo o „multirasový experiment.“ Následně se z nich stali „uprchlíci.“ Později se stali odpovědí na zmenšující se populaci. Různé výmluvy, různé lži! Skutečný cíl však zůstává stejný: Největší genocida v lidských dějinách. Měl byste se stydět za své rasistické a xenofobní výrazy. Myslíte to vážně nebo tady jen vykřikujete? Křičíte jedině vy - protože pro pravdu se očividně člověk nejvíc zlobí. Mám konstruktivní řešení, jak pomoci těm nebohým africkým žadatelům o azyl: Ano, dejme jim jasně najevo, že nesmějí přijít sem, aby se nepokoušeli přepravit přes moře, kde se jich mnoho utopí. Nejlepší cestou je, abychom zabránili bankám vysávat jejich domovské země, a oni tak mohli v klidu žít ve svých zemích a my, Evropané, v našich. Děkuji vám.

Z Evropy se časem stane jediný islámský stát. který nebude znát nic kromě: „Není Boha kromě Alláha a Mohamed je jeho Prorok!“ Ať Bůh učiní z jejich dětí sirotky! Ať Bůh zarmoutí jejich ženy! Bůh dává všude vítězství islámu! Allahu Akbar! Allahu Akbar!

Ne! Běžte pryč! Nechte nás jít do Německa!

Přestože někteří z nově příchozích prchají před válkou v Sýrii, mnozí z nich nikoliv. Jsou tady Afgánci, Senegalci, Albánci, Pákistánci a Bangladéšané.

Strašně se tady nudíme, Nedá se pořád jen jíst, spát a použít pomalý internet. Je to hrůza.

Salzau je vesnička s 36 obyvateli v odlehlé části severoněmeckého Holštýnska, Vláda se rozhodla ubytovat ve zdejším prázdném zámku 320 přistěhovalců.

Interiéry jsou tu nádherné. Ale problém je, že tu není co dělat (nudíme se). Potřebujeme nějakou zábavu. Musíme vědět, jakou tady máme budoucnost.

Tohle je hrozné jídlo, nedal bych ho ani psovi. To je tak pro ženské.

Ovocný džus s 15% cukru!

Syrští uprchlíci se stěžovali na obsah potravinových balíčků. (Kvůli jejich stížnostem) jim Bavorsko místo toho začne vyplácet od ledna peníze. Chci peníze, protože - chci kouřit a taky posílat něco své matce do Sýrie.

Uprchlíci organizují protestní akci a odmítají odejít do azylového centra. Lidé v Chorvatsku mi řekli, tady je dobrý, dobrý, dobrý azyl. Jdeme do Německa, protože jejich prachy (jsou) moc dobré.

Hlas pro uprchlíky (koncert)! Dnes, na tomto pódiu: Conchita Wurst!

Pomozte nám. Máme tady hrozné podmínky. Pomozte nám. Umíráme tu. Umíráme. Prosím! Prosím! Strašně tady trpíme. Já jsem z Ghany, já jsem z Ghany. Tolik lidí. Je nás tu tolik. Z celé Afriky. Z Gambie, dokonce z Pobřeží slonoviny. Pojďte! Pojďte! Špatné, špatné. Voda. Voda. Voda. Pod voda – to ne dobré.

Donald Trump: „Sleduji tu imigraci, a vidím všechny ty lidi, chci říct, jsou to muži vesměs jsou to muži a silní muži. Jsou to mladí, zdraví muži. Přijdou mi v ideálním vojenském věku. Podívejte, Evropa se s tím bude muset vypořádat, ale v Německu budou mít nepokoje. Co se to děje v Německu? Vždycky jsem myslel, že Merkelová je skvělý politik. Co ale udělala s Německem je šílené. Šílené! Dochází tam k různým útokům.“ Novinář: Myslíte vpustit do země uprchlíky? Donald Trump: Vpustit tam tolik lidí.

Požadujeme naše právo zůstat tady! Nikam nepůjdeme! Stůj co stůj! Vaše demokracie je antidemokracie. Platí (jen) pro vás. Protože jste rasisti! Nebojíme se vás! Protože jsme silnější než včera! A zítra budeme ještě silnější! A pak vás porazíme!

Toto je jejich cílová stanice. Obyčejní Němci a Němky tam stáli a tleskali jim! Pozoruhodné! Lidé jim dávali vodu. Vítejte v Německu! Jak se cítíte? Ten psychologický šok, který zažijí, až uvidí, co nádherná společnost rovnosti a sociální spravedlnosti ve skutečnosti znamená - vzbouří se.

Demoralizovaný člověk není schopen zpracovat pravdivé informace, fakta pro něj nic neznamenají. I když jej zasypete informacemi - autentickými důkazy, dokumenty, obrázky - odmítne tomu uvěřit, navzdory záplavě informací. Nikdo není schopen dospět k rozumným závěrům v zájmu obrany sebe sama, své rodiny, společenství a své země.

Německo – už nikdy, nikdy víc! Ať žije zrada vlasti a národa! Ať žije mezinárodní solidarita!

V Aténách nebo v Africe - černé nebo bílé – místní nebo cizí – všichni jsme dětmi.

83% z 200 studentů zde na škole Rutli jsou cizinci. Výrostci: „Němci sedávají támhle. Vždycky sami, víte.“ Novinář: Jak se ostatní chovají k Němcům? „Pokřikujeme na ně, kopeme do nich. Když kolem nás jdou, dáme jim pěstí. Pro zábavu. Protože se pohybujeme ve skupinách.“ Novinář: Brání se Němci? Výrostci: Ne, bojí se.

Množíme se rychleji a rychleji. Vy Němci nemáte žádné děti! Nanejvýš dvě. My jich máme sedm nebo osm. Chápeme, kolego? A když máme každý čtyři ženy, tak máme 22 dětí. Z vůle Alláha (pochváleno budiž jeho jméno), všemohoucího boha, vás porazíme. Tady v Německu ne zbraní, ale především porodností! A pak se oženíme s vašimi dcerami! A vaše dcery budou nosit šátky. A manžel vaší dcery bude mít plnovous.

Polibky zdarma pro uprchlíky.

Mám problém tam dole. Žena: Problém? Muž: Přesně. Moje koule – jsou moc velké. Takhle. Takhle veliké. Žena: Vaše koule? Opravdu? (Doktor) řekl, vyspi se s někým nebo něco udělej. Je nás tady v táboře 400, okay? Jak si sem mám přivést holku? Řekla by si: „400 krát sex? Doprdele!“

Univerzitní kampus v Magdeburgu - Dnes ve 4 hodiny ráno byla 19letá dívka přepadena a brutálně znásilněna. Bohužel jsme dívku nemohli vyslechnout, protože leží kvůli utrpěným zraněním v nemocnici. Jedná se čtvrtý případ (v tomto městě) za posledních pár týdnů. Začátkem října brutálně znásilnili 24letou ženu na místním hřbitově. Před dvěma týdny byly přepadeny dvě 19leté dívky. Místní se bojí. V souvislosti se znásilněními hledá policie tyto muže. Svědci je popisují jako asi 30-leté muže

„jižního typu.“ I když je vystavíte pravdivým informacím, nedokážete změnit základní vnímání a logiku jejich chování.

Odmítnou uvěřit, dokud nedostanou pořádný kopanec do svého tlustého pozadí. Ve městě Chemnitz se 7letá holčička večer projížděla na kole. V parku ji zastavil neznámý muž. V bezprostřední blízkosti dětského hřiště ji dal roubík do úst a shodil z kola. Poté děvčátko znásilnil. Její matka se nacházela poblíž, ale incidentu si všimla, až když k ní dcerka v slzách přiběhla. Děvče mluvilo o „jižním“ či „severoafrickém“ typu.

Evropa se ještě nenaučila, jak být multikulturní. A my budeme součástí porodních bolestí této proměny, ke které musí dojít. Evropu už nebudou tvořit jednolité společnosti, jak tomu bylo v minulém století. Židé budou hrát ústřední roli. Pro Evropu je to obrovská proměna. Přepíná se do multikulturního módu a nás Židy budou za naší vedoucí úlohu nenávidět. Ale bez této vedoucí úlohy a bez této proměny Evropa nepřežije.

České titulky: Studijní skupina Délský potápěč http://www.deliandiver.org/

Video Details

Duration: 19 minutes and 31 seconds
Year: 2015
Country: Czech Republic
Language: English
License: Dotsub - Standard License
Director: Oliver Lane
Views: 1,189
Posted by: deliandiver on Nov 22, 2015

Co nás čeká a nemine.

Caption and Translate

    Sign In/Register for Dotsub to translate this video.