Watch videos with subtitles in your language, upload your videos, create your own subtitles! Click here to learn more on "how to Dotsub"

.: Einheit FO289 (made with Spreaker)

0 (0 Likes / 0 Dislikes)

Video Details

Duration: 16 minutes and 27 seconds
Country:
Language: German
License: Dotsub - Standard License
Genre: None
Views: 0
Posted by: sowa on Mar 19, 2015

Source:
http://www.spreaker.com/user/sowa2/einheit-fo289

...Reformę Kościoła Rzymskokatolickiego winien papież Bergoglio z pewnością zaczynać nie od sprawy zamiany łóżka w Pałacu Papieskim na łóżko w apartamencie z dwoma sypialniami i wspólnym przedpokojem i łazienką w Domu św. Marty, bo to jest prawdziwe zgorszenie dla świata! Tak samo jak zgorszeniem dla Tradycji Kościoła św. była pierwsza decyzja Franciszka o przestawieniu ołtarza w Kaplicy Sykstyńskiej tyłem do Pana Jezusa na krzyżu.
Nie jest natomiast żadnym zgorszeniem pluralizm obrządkowy Kościołów, uznany wszak już przez Sobór Watykański II, o czym Bergolio zdaje się nie wiedzieć, zaś Destiville bżydko przemilcza ten fakt niezaprzeczalny bergoląc faryzejsko i przebżydle.


Nie wiadomo przy tym, czemu miało służyć przypomnienie przez niefortunnego relacjonistę watykańskiego, że metropolita Nikodem "umarł w objęciach Jana Pawła I w 1978 r.", jeżeli wiadomo powszechnie, iż wkrótce potem, w tajemniczych okolicznościach zmarł także i sam Jan Paweł I, którego zastąpił Wojtyła, natomiast Kuria Rzymska nie przeprowadziła żadnego śledztwa w sprawie wyjaśnienia zarzutu stawianego publicznie, o otrucie papieża przez żydomasonerię. Ba, nie dokonano nawet sekcji zwłok, żeby rozwiać antysemickie pomówienia, jak miało to miejsce w przypadku Jasera Arafata. A przecież mógł jeden drugiego zarazić jakimś wirusem, nie ujawnioną do dzisiaj bronią bakteriologiczną, polonem, czy innym sposobem pociągnąć za sobą do grobu...

http://sowa.quicksnake.de/Polnischer-Schulverein-OSWIATA/Einheit-FO289-ZECh-von-Stefan-Kosiewski-20140125-Franciszek-doda-od-siebie-e-Jedno-nie-przyjdzie-do-nas-ZR

Caption and Translate

    Sign In/Register for Dotsub above to caption this video.