Watch videos with subtitles in your language, upload your videos, create your own subtitles! Click here to learn more on "how to Dotsub"

Zydobiskup Trocki FO286 (made with Spreaker)

0 (0 Likes / 0 Dislikes)

Video Details

Duration: 9 minutes and 41 seconds
Country:
Language: German
License: Dotsub - Standard License
Genre: None
Views: 0
Posted by: sowa on Mar 19, 2015

Source:
http://www.spreaker.com/user/sowa2/zydobiskup-trocki-fo286

(...) W czasach internetu opanowanego przez tajne służby wolnomularzy amerykańskich i żydomasonów takich jak Behring, fartuszkowy psychopata znany pod skróconym nazwiskiem Breivik, nie uchowa się na Wawelu Piłsudski, życzliwy opiekun masonerii, który
wydał zarządzenie, że "oficerowie wstępujący do lóż muszą o tym meldować Miedzińskiemu" (Hass, Liberałowie, 50-63, za: Ludwik Hass, Ambicje, rachuby, rzeczywistość Wolnomularstwo w Europie Srodkowo Wschodniej 1905-1928. W-wa 1984, 235). Do lamusa Muzeum Historii Zydów, które pomógł we Warszawie zbudować, może być przeniesiona w spokoju trumna ze zwłokami kryptosyjonisty i żydomasona Lecha Kaczyńskiego, współpracownika K.S.S. KOR i członka loży Windsor. Ukryty żydobiskup Wesołowski może rozpłynąć się na modłę panteisty Franciszka jak Satori, wyglądem przypominający małpę chodzącą na dwóch nogach, o której wiadomo, że ucieka w popłochu na widok człowieka, lub umiera na mękach jak żyd Piekarski. Za to, że wydawało się temu demonowi, jak innemu żydobiskupowi-idiocie, którego nie poszukuje także prokuratura w Polsce Kaczyńskiego i Seremeta za obżydliwą wypowiedź advokatus diaboli na temat tego, co zdaniem tegoż omoi noszą w sercach dzieci wykorzystywane seksualnie przez pederastów-księży i przez żydobiskupów Kościoła sprofanowanego przez niewykastrowanych knurów zafascynowanych obłędem.

Z Panem Bogiem
Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski
http://sowamagazyn.blogspot.de/2014/01/zydobiskup-trocki-fo286-arcypedofil.html

Caption and Translate

    Sign In/Register for Dotsub above to caption this video.