Watch videos with subtitles in your language, upload your videos, create your own subtitles! Click here to learn more on "how to Dotsub"

Powyzej (.) nie podskoczy FO273 (part 2 of 3, made with Spreaker)

0 (0 Likes / 0 Dislikes)

Video Details

Duration: 15 minutes and 1 second
Country:
Language: German
License: Dotsub - Standard License
Genre: None
Views: 0
Posted by: sowa on Mar 20, 2015

Source:
http://www.spreaker.com/user/sowa2/powyzej-nie-podskoczy-fo273

(...) 10. Przepis art. 174 § 3 k.p.k. stanowi, że sąd lub prokurator może zarządzić przesłuchanie świadka z udziałem biegłego lekarza lub biegłego psychologa, jeżeli istnieje wątpliwość, co do stanu psychicznego świadka, jeżeli stan rozwoju umysłowego, zdolności postrzegania, lub odtwarzania przez niego postrzeżeń. A czy Warszawaska Prokuratura Wojskowa, która miesiącami zwlekała z przesłuchaniem Kaczyńskiego jako świadka ostatniej rozmowy telefonicznej Lecha Kaczyńskiego miała, czy nie miała wątpliwości, co do stanu rozwoju umysłowego świadka Kaczyńskiego, wstecznego w rozwoju osobniczym, bo biorącego od koleżanek partyjnych na uspokojenie nie to, co mężczyzna taki jak był niegdyś Miller bierze na koniec, lecz prochy, lekarstwa objęte obowiązkiem sprzedawania ich na receptę.

Po powrocie z Kijowa Jarosław Kaczyński zaczął chodzić bezwstydnie jak pedał za Gowinem, ażeby zatrzeć komplementem na temat urody Krakowiaka w koalicji z posłem o urodzie afrykańskiej, że skumał się na majdanie w Kijowie z trzema swoimi, cofającymi się w rozwoju historycznym, którzy robią tam za Ukraińców pod czerwono-czarnymi flagami, które wieją w oczy czerwienią krwi polskiej przelanej na Wołyniu a czernią żałoby skrywają zwłoki kolejnych 250 tys. pomordowanych bestialsko sąsiadów, Polek i Polaków(...) http://sowa.blog.quicksnake.pl/Adam-Mickiewicz/Powyzej-nie-podskoczy-FO273-a-fly-in-the-ointment-20131209-Misjonarz-Ukrainy-Jaroslaw-we-swietle-teorii-kryzysu-Caplana-ZR-von-Stefan-Kosiewski

Caption and Translate

    Sign In/Register for Dotsub above to caption this video.