Watch videos with subtitles in your language, upload your videos, create your own subtitles! Click here to learn more on "how to Dotsub"

Zgloszenie przestepstwa FO280 (made with Spreaker)

0 (0 Likes / 0 Dislikes)

Video Details

Duration: 5 minutes and 25 seconds
Country:
Language: German
License: Dotsub - Standard License
Genre: None
Views: 9
Posted by: sowa on Mar 19, 2015

Source:
http://www.spreaker.com/user/sowa2/zgloszenie-przestepstwa-fo280

Prokuratura Generalna
Biuro Prokuratora Generalnego
Pani mgr Monika Bielak
Frankfurt nad Menem, 5 stycznia 2014
Szanowna Pani,
raz jeszcze dziękuję za pismo z 30.12.2013 r. skierowane do Prokuratury Okręgowej we Warszawie i chciałbym uprzejmie prosić Panią o przesłanie drogą służbową do wym. jednostki Prokuratury zawiadomienia o dokonanym w internecie przestępstwie gróźb karalnych pod moim adresem przez osobników zam. w Polsce: Maciej Bildziuk, Radziwie 7/ 132 01-164 Warszawa oraz Antoni Trojanowski.

Z dokonanych dotychczas ustaleń wynika, że obaj sprawcy ww. czynów karalnych są osobami nieobliczalnymi, ukrytymi żydami, kryptosyjonistami kipiącymi zwierzęcą wprost nienawiścią w stosunku do Polaków wyrzuconych już z Ojczyzny. Realne spełnienie wyrażonych przez obu autorów działających w porozumieniu na fejsbuku z innymi, zanotowanych gróźb karalnych, jest realne w najwyższym stopniu, zagrażające mojej osobie utratą zdrowia a nawet życia, gdyż ujawniona energia kryminalna, nagromadzona m.in. poprzez uprawianie sportów agresywnej walki (Trojanowski) w połączeniu z wyrażonym wprost zamiarem przyjazdu do Niemiec w każdej chwili ("aby ci pokazać żeś tchórzliwy szczur" - Trojanowski) jest niebywała i jako niczym nie uzasadniona - zatrważająca.
Także groźby karalne wyrażone przez drugiego złoczyńcę są tego samego ciężaru gatunkowego: "chętnie dam ci dupku po pysku: Maciej Bildziuk, Radziwie 7/ 132 01-164 Warszawa tel. 667917817".

Zacieranie śladów przestępstwa popełnionego w internecie i próba obrócenia kota ogonem, imputowanie schorowanemu renciście, inwalidzie z emigracji Solidarnościowej, sprzed 31 lat, rzekomego zamiaru uczynienia młodszym od siebie o pokolenie, agresywnym żydom w Polsce tego, co Polakowi niemiłe, jest absurdalnym i nieudolnym, żydoskim przekabacaniem faktów w połączeniu z hucpą i najwyższą pogardą wyrażoną antypolskimi wyzwiskami ("dupku" - Bildziuk; "szczur" - Trojanowski).
W zał. dowody popełnionych przestępstw.

Z wyrazami najwyższego szacunku łączę życzenia
szczęśliwego Nowego Roku.
Stefan Kosiewski
http://sowa.quicksnake.net/law/Zgloszenie-przestepstwa-FO280-Grozby-karalne-20140105-Stefan-Kosiewski-do-Prokuratury-Generalnej-ZR

Caption and Translate

    Sign In/Register for Dotsub above to caption this video.