Watch videos with subtitles in your language, upload your videos, create your own subtitles! Click here to learn more on "how to Dotsub"

Dragonball z Zona e Vdekjes 4/5

0 (0 Likes / 0 Dislikes)
pasi te jesh jashte rruges une do te jem i lire ta plotesoje endrren e babait tim qe ta mbush kete bote me te keqe tani eshte koha per ty te vdesesh do te paguash zgjatja e shkopit Ka-Me-Ha-Me...Haaa pra,Kami duket qe ke ende force per te luftuar por jo sa duhet qe te shpetosh jeten tende une jam mbrojtesi i tokes eshte detyra ime ta mbroj kete planet dhe e di se sa do te jete vuajtja nese e merr kete bote dhe nuk ka rendesi se cka...une do te te ndaloje ti idiot i vjeter,ti jep jeten tende qe ta mbrosh kete planet sakte.(edhe nese do te jete e fundit gje qe do te beje) heh,beje pra vdis ti por une nuk do te vdes kur do te perfundohem me ty ti do te doje qe ajo nuk do te ndodhe,ti do te jesh i pa ndihmuar duke menduar se si eshte te jetosh duke mos ditur se cka te besh me te gjithe ate force qe ke dhe pastaj do ta dish c'fare ferri eshte ne te vertete! Pikolo!? Krillin qoje Gohanin jashte nga ketu. mire Goku shiko kete Goku,Pikolo dy nga luftetaret me te mire duke i sakrifikuar jetet e tyre per nje shkak te pavlere c'fare humbje kohe ndjeje nje fuqi te madhe qe po vjen nga ai Kami qendro ketu dhe mos leviz paq fat Goku rri prapa beni mire te dorezoheni nuk mund te fitoni nuk mund te besoj sa i forte qe eshte po,ben mire te bejme kujdes je i sigurt qe do ta besh ate e din ai eshte shume i forte duhet te luftosh me cdo gje qe ke e shoh qe ke punuar pak Pikolo sakte.Ti nuk je i vetmi qe ushtron rende nuk mund te besoj qe jemi ne te njejten ane mos u gezo aq shpejt...pas kesaj ndeshje ti je pastaj ne fituam Pikolo ti je rri prapa njeri i vjeter

Video Details

Duration: 8 minutes
Country: Albania
Language: English
Genre: Animated
Views: 143
Posted by: mirani97 on Aug 20, 2009

Shqip

Caption and Translate

    Sign In/Register for Dotsub to translate this video.