Watch videos with subtitles in your language, upload your videos, create your own subtitles! Click here to learn more on "how to Dotsub"

Szma Israel - siema Polska FO283 (made with Spreaker)

0 (0 Likes / 0 Dislikes)

Video Details

Duration: 5 minutes and 54 seconds
Country:
Language: German
License: Dotsub - Standard License
Genre: None
Views: 1
Posted by: sowa on Mar 19, 2015

Source:
http://www.spreaker.com/user/sowa2/szma-israel-siema-polska-fo283

Szma Israel - siema Polska FO283 Szczyle, nie masoneria 20140115 Stefan Kosiewski żyd zawinił, a Owsiaka nie zawiesili! ZECh
Twój komentarz został usunięty [1061083,123658965]

synowi żyda i ubowca, pułkownika milicji i ubeckiej żydówki (po likwidacji UB przeniesionej do prokuratury) wolno podstępnie okradać żebraczo szczere i dlatego ubogie Polki i Polaków, żeby przepisywać majątek zdobyty tą drogą na mieszanie z błotem Polek na przystanku łódstok, natomiast Polakowi nie wolno zamieścić na forum onetu przekierowania do informacji zamieszczonej przez onet o tym, że
"Szpitalny złodziej złapany. " http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/szpitalny-zlodziej-zlapany-okradl-kilkudziesieciu-pacjentow/kbtgj

Za co? Administracjo uczona został usunięty wpis uznany przez Administrację za naruszający zasady forum? Czy nie wolno na forum onetu informować o tym, co onet informuje?

Usunięty wpis nie dotyczył przecież w najmniejszym stopniu dezinformacji Owsiaka na temat tego, co dzieje się z kasą orkiestry powołanej w Magdalence w celu lansowania po wsiach ubowców jako filantropów miłosiernych do wybrania we wyborach na popłatne stanowiska w polityce.

Za co żydu władzo? Za co ta nienawiść animalistyczna w stosunku do Polaka? Czy żyd nie może się obejść bez antypolskiego cenzurowania .: Wolnego Słowa?

Chazarski Admin forum Onet jest nieregularny, powstał tak samo jak Owsiak z naruszenieniem zasad umiaru, po pijaku.

Owsiak naruszył normy kulturowe, a nie został usunięty, natomiast cenzura ukrytych żydów naruszyła jawnie zasady .: sztuki kurewskiej.

Szczyle, nie masoneria: Szma Israel - siema Polska (człowiek by nie wpadł na bardziej rasistowską zaczepkę słowną).

Niech żyje papież, jeden z drugim, 78-mio letnim; w trójcę niechaj żyją!

Trzeciego mogą wybrać 98-letniego abpa Loris Francesco Capovilla, arcybiskupa tytularnego Mesembria, osobistego sekretarza Jana XXIII, którego Franciszek mianował bezlitośnie kardynałem - bezlitośnie, bo w liście do 19 mianowanych kardynałów napisał, że zniósł zaszczyt związany z tym tytułem do sławy i odtąd zaszczyty, to jest ciężka praca dla odznaczonego!
Z Panem Bogiem
z Frankfurtu nad Menem czytał Stefan Kosiewski
http://sowa.quicksnake.net/masonry/Papie-nie-bogosawi-masonerii-dementi-Radia-Watykaskiego

Caption and Translate

    Sign In/Register for Dotsub above to caption this video.