Watch videos with subtitles in your language, upload your videos, create your own subtitles! Click here to learn more on "how to Dotsub"

Dragonball z Zona e Vdekjes 1/5

0 (0 Likes / 0 Dislikes)
Goku,kete here do te te mbys C'fare? Ju kafshe Pikolo dhe Kami jane nje trup tani ata jane te dy te vdekur Pikolo eshte vrare nga Goku ajo nuk eshte e mundur, jo jo nuk mund te jete disa insekte jetojne 30 vjet dhe disa 40 deri 70 vjet,e pabesueshme eh,c'fare di ata vertet jetojne nder toke aq gjate?Ajo duhet te jete nje jete e veshtire Gohan,koha e drekes mmm,koha ime me e mir e dites Hej Gohan Nene eshte gjyshi shiko Baba,c'fare surprize! Gohan si je? Une jam mire gjysh mire qe po e ndegjoj sepse kam nje presentim per ty faleminderit nena jote me tha qe duhet te te jap asgje perveq librave nuka ma ka marrur mendja se librat do te ishin kaq te renda heh baba mos luaj Baba cka nuk eshte ne rregull? ndaloje gjysh Baba Nene Hej,kush je?Trego C'fare dreqin do? e dua ate gjene ne koken e femijes e dua sferen e dragoit! Gohan,shko brenda tani Por nene Shko Nene Neneee Qiqi vrapo,shko dhe fshehu Gg...ohan shpejt vrapo,Gohan Qiqi Qiqi,c'fare dreqin ndodhi? Goku,me fale ata erdhen the e vjedhen Gohanin Gohanin!Kush e vjedhi? Nuk e di ai tha qe eshte pas sferes se dragoit sferes se dragoit!Ku shkuan,ku? Pra,tani i kemi 5 sfera te dragoit apo jo? Po kjo do te thote se jane vetem edhe dy qe duhet ti marrim mire,pasi ti marrim te gjithe sferat e dragoit une do ta pyes dragoin qe te me jap pavdekshmeri Po edhe dy ne e dime se ku jane eshte vetem ceshtje kohe perpara se ti marrim kjo eshte c'fare doja te ndegjoja.Kami ndoshta eshte i pavdekshem por une do te jetoj pergjithmone dhe pasi ta kem forcen e sferave te dragoit ne kontrollin tim ne mund te hakmarremi ne kundershtaret tone dhe do te fillojme prej shkaterrimit te ketij planeti dhe cdo gje ne te Une dua te shkoj ne shtepi,me dergoni ne shtepi tani qepe vetem mendon mire per ty tani qetesi Babai im eshte Goku dhe kur ai te vije ketu do te ju mesoje juve nje mesim C'fare tha? A po me tregon se babai yt eshte ai qe e mposhti Pikolon ne dyluftimin e pamjes se botes ushtarake Po dhe une jam biri i tij pra beni mire te me leshoni C'fare femije hej femije edhe ne e mundem Pikolon gjithashtu Ju e mundet sigurisht,ishte nje pjese torte po nje goditje dhe u be histori ndjeje nje force misterioze qe po vjen nga ai femije kurre nuk kam ndjere aq force perpara,ai mund te jete i shume i dobishem tek une Gohan ti do te behesh sherbyesi im huh c'fare eshte ajo? qetesi ti je nje femije me fat ai nuk do te te mbys se shpejti ti do te jesh i forte sa ata te tre atje ata te tre? ata e vjedhen Gohanin por nuk ishte ai i cili ata ishin pas,por sferen e dragoit

Video Details

Duration: 9 minutes and 25 seconds
Country: Albania
Language: English
Genre: Animated
Views: 306
Posted by: mirani97 on Aug 8, 2009

shqip

Caption and Translate

    Sign In/Register for Dotsub to translate this video.