Watch videos with subtitles in your language, upload your videos, create your own subtitles! Click here to learn more on "how to Dotsub"

EU climate propaganda video

0 (0 Likes / 0 Dislikes)
Bojíte se o svojí budoucnost? Nezvládáte platit účty za drahé energie? Začíná Vám téct do bot? Pojďme se detailněji podívat na to co vám zdražuje energie! Ano můžeme se na věc i bez růžových brýlí propagandy EU.. Evropská komise navrhla nové klimatické cíle až do roku 2030 Rozhodla se více poručit větru dešti a snížit produkci oxidu uhličitého o 40 procent pod úrovně z roku 1990

To jim ale nestačí a chtějí redukovat produkci CO2 o 80 procent do roku 2050 Připadá vám to jako totální cvokárna? Globální teploty v posledních 15 letech spíše klesají i přes to, že emise CO2 celosvětově značně rostou Evropa je v posledních dvaceti letech nehůře rostoucí oblast světové ekonomiky Z obnovitelných zdrojů se stala krádež století a je to jedno z nejhorších plýtvání zdroji v historii. Extrémně drahé energie ničí konkureschopnost Evropy. Soláční panely nás v příštích letech výjdou téměř na 1000 miliard korun. Biopaliva nás stojí okolo 5 miliard ročně! Podporou jedovatých rtuťových žárovek nám EU zamořila životní prostředí Další miliardy vyhazujeme na podporu neefektivních větrných elektráren. Není pochyby o tom, že podpora obnovitelných zdrojů ničí ekonomiku a způsobuje masivní nezaměstnanost. To ale EU nestačí a zvyšuje stále více daně na tradiční energie Cenu benzínu již dnes tvoří z 60 procent daně Navíc je EU ve svém nesmylném boji s globálním oteplování v podstatě sama. Většina světa klimatickou politiku ignoruje A tak se do Číny přesouvá stále více průmyslové výroby Do roku 2020 bude EU vyhazovat z okna 20 % svého rozpočtu na boj s oteplováním Celkově by to mělo vyjít na šílených 180 miliard euro. Obchodovat s oteplováním planety je skvělý business. Byznys pro všechny úřendníky, lobysty a politiky. EU ukazuje prostřednictvím strategie 2030 celému světu nejkratší cestu do pekel. Chcete to zastavit?

Volte do Stranu svobodných občanů Evropského parlamentu

Video Details

Duration: 2 minutes and 24 seconds
Country: Czech Republic
Language: English
Director: must-watch.eu
Views: 376
Posted by: reformy.cz on Mar 12, 2014

aaa

Caption and Translate

    Sign In/Register for Dotsub above to caption this video.