Watch videos with subtitles in your language, upload your videos, create your own subtitles! Click here to learn more on "how to Dotsub"

Questioning evolution theory

0 (0 Likes / 0 Dislikes)
Czy ciągle wierzysz w teorię ewolucji Darwina? Powineneś TO obejrzeć. Niesamowite odkrycia w wielu dziedzinach, włączając biologię, powodują że naukowcy zmieniają swoje myślenie o idei ewolucji. Od drugiej połowy XX wieku Nowe technologie zrewolucjonizowały naukowe rozumienie komórki podstawowej jednostki życia. Podczas wywiadu z biochemikiem Michałem Behe gościu w niebieskiej koszuli dowiedział się jak ta nowa wiedza wstrząsnęła podstawami teorii ewolucji W XIX wieku kiedy żył Darwin naukowcy myśleli, że podstawa życia, komórka była jakąś prostą kulą protoplazmy jak malutki kawałek marmolady, czy coś takiego co nie było tak trudne do wyjaśnienia ale dzięki ciężkiej pracy naukowców w XX wieku zobaczyliśmy, że komórka jest bardzo daleka od bycia prostą ma bardzo skomplikowane molekularne maszyny i rzeczy, które są bardzo oporne wobec darwinowskiego wyjaśnienia Michał Behe poświęcił swoją karierę badaniom nad projektem i działaniem komórki. Pisał obszernie na temat biochemicznego wyzwania dla teorii ewolucji. Wielu ludzi nie ma pojęcia jak mała i złożona jest komórka typowa komórka ode mnie czy od ciebie, czyli komórka eukariotyczna jest wielkości jednej dziesiątej kulki w czubku długopisa a w tej pojedynczej jednostce jest około 3 miliardów cząstek DNA ustawionych z chromosomów rozumiesz, 3 miliardy cząstek tworzy maszynę molekularną komórki my jeszcze nie wiemy jak ta maszyna wpływa na komórkę dzieki komputerowej animacji możemy zanurzyć się do komórki tutaj kompleksy molekularnej maszyneri są szybko przetwarzane to jest jak wielka zwierzęca biofabryka

Video Details

Duration: 8 minutes and 9 seconds
Country: United States
Language: English
Producer: SerpentSlayer1
Views: 88
Posted by: hubert on May 1, 2010

How latest discoveries in Biology are disproving Darwinian Evolution Theory. Scientists are bailing out of this theory in droves!

Caption and Translate

    Sign In/Register for Dotsub above to caption this video.