Watch videos with subtitles in your language, upload your videos, create your own subtitles! Click here to learn more on "how to Dotsub"

Wciagnac w to Merry Christmas FO276 (made with Spreaker)

0 (0 Likes / 0 Dislikes)

Video Details

Duration: 5 minutes and 20 seconds
Country:
Language: German
License: Dotsub - Standard License
Genre: None
Views: 2
Posted by: sowa on Mar 20, 2015

Source:
http://www.spreaker.com/user/sowa2/wciagnac-w-to-merry-christmas-fo276

Po szczęśliwym powrocie z interwencji paramilitarnej z pistolecikiem na Majdanie w Kijowie b. premier Jarosław Kaczyński zaapelował do aktualnego premiera Tuska historycznymi słowy: "trzeba by wciągnąć w to Szwecję".

20.Dezember 2013
Zaś przed neokolonialną awanturą militarną w Centralnej Afryce prezydent Francji wciągnął w to byłego talibana ludowego, mudżahedina w Afganistanie, obywatela brytyjskiego po 3-letnich studiach półwyższych ubiegającego się (nieskutecznie na szczęście dla siebie, bo czy Polakom jest jeszcze w stanie to zaszkodzić?) o posadę Prezydenta RP zaledwie ze zaświadczeniem ukończenia studiów wyższych, wykupionym za kilkanaście funtów. No, i ten nie wart nawet funta kłaków Sikorski, który robi za Ministra Spraw Zagranicznych, przyrzekł Francji zaangażowanie Wojska Polskiego w strefie tropikalnej na równiku, chociaż każdy Radek wie, że prywatnie to on se może -- dać Kaczorowi wciągnąć się w to, co gównem śmierdzi.

Bo nie on jeden decyduje w Polsce o wysłaniu kontyngentu mięsa armatniego na wszystkie kontynenty planety w dobie globalnego ocipienia masonerii (cipi, jidysz: ptaszyna, sikorka).

Słowo się rzekło, kobyłka u płota, natomiast żadne państwo europejskie nie daje się wciągnąć do realizacji głupich pomysłów ludzi z minionej epoki (Kaczyńskiego i Sikora), tymczasem Francja może sobie już sfinansować ze środków europejskich z Brukseli (polskiej składki członkowskiej) międzynarodową interwencję militarną, czyli zadbanie przy pomocy Legii Cudzoziemskiej o geszefty afrykańskie żydów zameldowanych we Francji.

Radku, ratuj Kamerun i Namibię Angeli Merkel dla żydów zameldowanych w Niemczech. Hi, Scheiß! Hi, gówno! Bo, żeby to chociaż byli zasrańcy żydowscy, to jeszcze, jeszcze...

O, tempota! O, mores! Nie miał kto tego nauczyć pożydecznych idiotów.
Z młodymi na majdan, strajk i wojenkę - to wszystko, co potrafią w działce podpuszczania.

Z Panem Bogiem mówił Stefan Kosiewski z Frankfurtu nad Menem
ludzkim głosem do ludzi i bydła, które kuma we Wigilię, jak optymistycznie zakładamy. Happy New Year & Shalom.

http://sowa.quicksnake.net/Politics/Wciagnac-w-to-Merry-Christmas-FO276-Stefan-Kosiewski-w-dobie-globalnego-ocipienia-masonerii-ZECh-ZR

Caption and Translate

    Sign In/Register for Dotsub above to caption this video.